O mně

Narodila jsem se v roce 1992 v Litoměřicích, kde jsem později vystudovala gymnázium. V rané dospělosti jsem se vydala žít do Prahy, ve snaze najít zde vhodnou práci a vysokou školu. Toužený obor (Jazyková a literární kultura) jsem však našla až v dalekém Hradci Králové.


Díky zkušenosti na UHK, ukončené bakalářským titulem, se prohloubila moje láska k českému jazyku, knížkám i psaní, kterému se věnuji již od dětství. Jsem autorkou několika povídek vydaných v tištěných antologiích, v roce 2022 mi Nakladatelství Brk vydalo debutový fantasy román Pán nočních můr.

Momentálně jsem na rodičovské dovolené, tudíž většinu času věnuji dětem. Když se přece jen nějaká ta chvilka uvolní, kromě pokračování k Pánovi nočních můr tvořím další příběhy, kreslím a také hodně čtu. Recenze pak sdílím nejen na svém blogu či instagramovém účtu, ale též na internetovém magazínu Sarden.cz a projektu Čteme české autory.

 i

Publikovaná tvorba

Ostatní tvůrčí úspěchy

  • 3. místo v literární soutěži New Weird (2018)
  • 10. místo v literární soutěži OSKAR 2021 (pořadatel: Indruch.cz, v rámci facebookové skupiny „Odstartujte svoji knihu“)
  • 10. místo v literární soutěži Sardenské legendy 2021, povídka Paní Alice a plyšový dýchánek volně k přečtení zde >
Nákupní košík
  • Your cart is empty.